فایل مارکت رادیب

شرایط و قوانین طراحان و فروشندگان


قوانین فایل مارکت
طراحان و فروشندگان در فایل مارکت رادیب دارای شرایط و قوانین خاصی می باشند که فعالیت در سایت فایل مارکت رادیب به منزله پذیرش کلیه این شرایط و قوانین می باشد. اگر تمایل دارید در مجموعه سایت های گروه بزرگ رادیب به عنوان فروشنده فعالیت داشته و کسب درآمد اینترنتی داشته باشید. لازم است تمامی بند های این بخش را به طور کامل مطالعه کنید. جهت مطالعه شرایط و قوانین عمومی فایل مارکت رادیب می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.
ابتدا کمال تشکر را داریم از شما که فایل مارکت رادیب را برای کسب و کار اینترنتی و اشتراک اندوخته های خود انتخاب کرده اید.
ما شرایطی را بر اساس سایت های کاری خود در نظر گرفته ایم که طراحان بدون مشکل بتوانند از خدمات فایل مارکت رادیب استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم این بخش را به طور کامل مطالعه کنید.
یکی روش های کسب و کار و شغل ایده آل فعالیت در اینترنت و کسب و کار اینترنتی می باشد. و اما یک تجارت و کسب درآمد ایده آل از دید بزرگان این عرصه :  محصول با کیفیتی تولید کنید و همواره برای محصول خود خدمات پس از فروش ارائه کنید و در صورت نیاز محصولات خود را بروز نگه داید. یک بار محصول خود را تولید کرده و برای همیشه بفروشید.

شرایط و قوانین تبدیل شدن به فروشنده و فروشندگی

 • در صورت تبدیل شدن به فروشنده یعنی شما تمامی بندهای این بخش را مطالعه کرده و آنها را پذیرفته اید.
 • فایل مارکت رادیب صرفا یک رابط بین طراحان ( فروشندگان ) و خریدار ( مشتری ) می باشد.
 • محصولات و فایل های ارسالی شما بعد از ارسال از طریق بخش ارسال محصول توسط کارشناسان به طور کامل بررسی خواهند شد و در صورت نداشتن هیچ نقص و عیبی محصول شما تایید شده رو روی سایت قرار خواهد گرفت. در صورت مشکل دار بودن محصول شما تایید نشده و درخواست رفع مشکل از جانب کارشناسان برای شما ارسال خواهد شد تا محصول خود را رفع نقص کرده و مجددا جهت بازبینی ارسال کنید.
 • هر فروشنده فقط می تواند فایل ها و طراحی های راست چین شده توسط خودش را به فروش برساند و هیچ فروشنده ای حق فروش محصول سایر افراد را ندارد. در صورت مشاهده فروش محصول متوقف شده و در صورت داشتن فروش مبلغ درآمد محصول مورد نظر از حساب فروشنده کسر خواهد شد.
 • تنها محصولاتی تایید می شوند که با اصالت بوده و تمامی نکات لازم مربوط به فروش در فایل مارکت رادیب را رعایت کرده باشند.
 • در صد مشارکت در فروش در سایت فایل مارکت رادیب ثابت نخواهد بود. اما به صورت پیش فرض فایل مارکت رادیب 80 درصد فروش را برای فروشنده در نظر میگیرد و فقط 20 درصد آن را برای خود و سایر بخش های مربوط به بازاریابی و ... برمیدارد. طراحانی که فروش بیشتری داشته باشند به مراتب درصد کمتری از درآمد ها کسر خواهد شد. به فرض مثال ممکن است فایل های یک فروشنده، فروش خیلی زیادی داشته باشد , در این صورت حداقل حق مشارکت کسری از درآمد این فروشنده فقط 5 درصد خواهد بود که این 5 درصد صرفا برای بازاریابی و تبلیغات می باشد و فایل مارکت رادیب هیچ هزینه ای را در فروش های این فروشنده برای خود در نظر نمیگیرد. در این صورت چیزی حدود 95 درصد فروش برای طراح و فروشنده محصول خواهد بود. این روش همکاری در فروش در هیچ کجای جهان وجود ندارد. فایل مارکت رادیب با این روش از طراحان خبره و حرفه ای حمایت می کند تا درآمد بیشتری داشته باشند.
 • فایل های شما باید فقط در وب سایت فایل مارکت رادیب ارائه شوند و فروش محصولات در سایر سایت ها سبب کاهش درصد مشارکت فروشنده خواهد شد. در صورت فروش محصول در سایر وب سایت ها درصد مشارکت فروشنده به 60 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و 40 درصد از فروش برای فایل مارکت رادیب خواهد بود.
 • بعد از تبدیل شدن به فروشنده، یک پنل کاملا حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق این پنل می توانید محصول خود را جهت فروش روی سایت ارسال کنید. از طریق این پنل شما به کلیه محصولات , دیدگاهها , تیکت ها , میانگین فروش و ... دسترسی کامل خواهید داشت.
 • بخشی در پنل کاربری فروشنده در نظر گرفته شده تا فروشنده نحوه ارائه پشتیبانی به مشتریان خود را مشخص کند. لازم است این بخش را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کرده تا مشکلی در نحوه ارائه خدمات شما پیش نیاید.
 • هر محصول می تواند برای خود پشتیبانی مجزایی داشته باشد که ما برای این منظور در زمان ارسال محصول گزینه ای را در نظر گرفته ایم که فروشنده مشخص کند. که آیا این محصول را پشتیبانی می کند یا نه ؟ . با مشخحص کردن این بخش مشتریان شما مطلع خواهند شد که فایل شما دارای پشتیبانی پس از فروش هست یا خیر.
 • در صورت مشخص کردن پشتیبانی اگر محصول فروشنده دارای پشتیبانی باشد. فروشنده موظف است طبق قوانینی که به آن اشاره شد به مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه دهد.
 • کلیه موارد مربوط به خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان از طریق سیستم تیکتینگ فایل مارکت رادیب صورت خواهد گرفت. در صورت پاسخگویی به مشتریان با استفاده از سایر روش ها خلاف قوانین فایل مارکت رادیب بوده و به فروشنده تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب و درآمد وی مسدود خواهد شد.
 • در صورت وجود هر گونه عیب و نقصی در فایل ها , فروشنده موظف است تا مشکلات لازم را برطرف کند و در صورت نیاز بخش های معیوب را مجددا آپلود کند.
 • فایل مارکت رادیب این اطمینان را به طراحان عزیز میدهد که از محصولات با کیفیت و حرفه ای با تمام قدرت حمایت خواهد کرد.
 • طراح و فروشنده موظف است در صورت نیاز هر چند وقت یکبار محصول خود را بروزرسانی کرده و فایل های بروز شده و ارتقا یافته را در اختیار مشتریان و خریداران جدید قرار دهد. این امر یکی از روش های افزایش فروش در جهان می باشد.
 • قیمت فایل های ارسالی توسط فروشنده پیشنهاد داده می شود. به این شکل که شما در زمان ارسال محصول در بخش مربوط به پیشنهاد قیمت می توانید یک قیمت مناسب برای محصول خود در نظر بگیرید. این قیمت فقط یک پیشنهاد از جانب فروشنده می باشد. کارشناسان فایل مارکت رادیب می توانند بر اساس کیفیت فایل و رنج قیمت بازار، قیمت را به دلخوه خود و بر اساس استاندارد های رواشناسی قیمت تغییر دهد. در صورت انتخاب قیمت مناسب , قیمت پیشنهادی فروشنده برای محصول در نظر گرفته میشود و در این غیر اینصورت کارشناسان بخش روانشانسی قیمت در فایل مارکت رادیب بهترین قیمت را برای محصول در نظر خواهند گرفت.
 • هر محصولی باید دارای توضیحات لازم مربوط به خودش باشد. در بخش ارسال محصول در باکس توضیحات محصول، فروشنده باید توضیحات کامل و شیوا در رابطه با فایل خود را قرار دهد. این توضیحات تاثیر بسیار خوبی می تواند در فروش فایل شما داشته باشد. در صورت آشنایی با مباحث بهینه سازی و سئو می توانید یک محتوای کاملا حرفه ای و سئو شده جهت بازبینی ارسال کنید. در صورت عدم آشنایی با این موضوع کارشناسان بخش بهینه سازی فایل مارکت رادیب سئو محتوای محصول ارسالی شما را انجام خواهد داد.
 • کلیه توضیحات ارائه شده باید حتما شامل فایل شما باشد و نوشته های تبلیغاتی دروغین در آن موجود نباشد. فروشنده باید در ارائه توضیحات محصولات خود کاملا صادق باشد. چرا که باید بر اساس نوشته های خود پاسخگوی مشتریان باشد.
 • در صورتی که مشکلی از جانب مشتریان بعد از خرید محصول اعلام شود. فروشنده موظف است مشکل مورد نظر را کمترین زمان ممکن برطرف کند. و در صورت رفع عیب نکردن محصول درآمد های مربوط به محصول مورد نظر از حساب فروشنده کسر شده و به کیف پول خریدار اضافه خواهد شد.
 • طراحان موظف هستند فایل های خود را به گونه ای آماده کنند که بعد از خرید فایل توسط خریدار هیچ جای سوال و مشکلی باقی نماند.
 • طراحان موظف هستند برای فایل های خود یک فایل PDF آموزشی که توضیحی مختصر از نحوه فعال سازی و نصب تهیه کرده و فایل را بر اساس این آموزش ارائه کند.
 • تبلیغات سایر سایت ها در توضیحات محصول ارسالی و یا در پوشه های فایل های ارسالی، خلاف قوانین فایل مارکت رادیب بوده و در صورت مشاهده با فرد خاطی طبق قوانین برخورد شده و هزینه های فروش محصول مورد نظر حساب وی کسر خواهد شد.
 • سوالات قبل از خرید از طراحان از طریق بخش دیدگاهها صورت می پذیرد. با پاسخگویی سریع و کامل به سوالات قبل از خرید به مشتریانتان این اطمینان را بدهید که شما همیشه کنار آنها هستید.
 • از خریدارن و مشتریان خود بخواهید و آنها را تشویق کنید به محصولاتتان امتیاز دهند. بخش امیتاز دهی ستاره ای در فایل مارکت رادیب یکی از روش های بررسی کیفیت محصول شما توسط سایر مشتریان میباشد. و همچنین میانگین امیتاز محصول شما در نتایج جستوجوی گوگل به صورت ستاره دار نمایش داده خواهد شد که این امر در جذب مشتریان جدیدتر تاثیر بسیار خوبی دارد.
 • محصولات ویژه و محبوب بر اساس تعداد امتیاز کسب شده , تعداد فروش , نحوه پاسخگویی به دیدگاه و پیشتیبانی و ... انتخاب می شوند و در بخش محصولات ویژه قرار میگیرند. با ارائه محصولات با کیفیت و فروش بالا برای همیشه خود را در بین محصولات ویژه ظاهر کنید. با این قابلیت محصول شما همیشه در دید عموم بوده و سبب فروش بیشتر محصول شما خواهد شد.
 • فروشنده هفته بر اساس مواردی که در بند قبل به آنها اشاره شد نیز انتخاب می شود و به مدت یک هفته در صفحه اصلی فایل مارکت رادیب به نمایش درخواهد آمد. با رعایت اصول لازم و فروش بالا خود را به فروشنده هفته تبدیل کرده و فروشتان را برای همیشه افزایش دهید.
 • کلیه فایل ها باید دارای فایل آموزش راه اندازی باشند و این فایل نیز همراه با فایل دانلودی به مشتری ارائه شود.
 • فروشنده میبایست در زمان ارسال محصول یک دمو از فایل خود آماده کرده و در بخش مربوط به دمو محصول لینک آن را قرار دهد. این دمو بهتر است شمای کاملی از کل فایل باشد. سعی کنید در آن به نکات لازم در رابطه با محصول خود اشاره کنید. و مزایای فایل خود را نسبت به سایر موارد مشابه بیان کنید.
 • در پنل کاربری جهت درخواست تسویه حساب فروشنده باید در بخش مربوط به حساب بانکی , اطلاعات حساب خود را به طور دقیق وارد کنید. درآمد طراحان به اطلاعاتی که در پنل کاربری ثبت شده است واریز خواهد شد. در وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود دقت داشته باشید. مسئولیت واریز اشتباه هزینه، بر عهده فروشنده بوده و فایل مارکت رادیب هیچ مسئولیتی در قبال این مورد ندارد.
 • حداقل مبلغ درخواست وجه 100 هزار تومان می باشد.
 • درخواست تسویه حساب دو مرتبه در هفته و در روز های دوشنبه و سه شنبه صورت خواهد گرفت. طراحان جهت درخواست تسویه حساب باید حداقل یک روز زودتر درخواست خود را ارسال کند.
 • عملیات واریز وجه به دو روش کارت به کارت و پایا امکان پذیر می باشد. روش کارت به کارت برای مبالغ تا سقف 3,000,000 میلیون تومان و شامل 900 تومان کارمزد می باشد. روش پایا حداقل 24 ساعت بعد از ارسال درخواست در روز های مشخص شده برای تسویه حساب به شماره حساب اعلام شده فروشنده واریز خواهد شد. روش پایا هیچ سقف برداشتی ندارد.
 • طراحان برای معرفی هر چه بهتر خوب و کسب محبوبیت در بین کاربران لازم است برخی مواقع یک سری فایل های رایگان روی سایت قرار دهند. با این روش شما کاربران زیادی را به سمت فایل های دیگر خود جذب خواهید کرد.
 • روش پرداخت با استفاده از کیف پول به این شکل می باشد که مشتریان در زمان پرداخت هزینه با موجودی کیف پول به میزان 5 درصد کمتر از مبلغ اصلی فایل پرداخت خواهند کرد. این 5 درصد از حق مشارکت فایل مارکت رادیب کسر خواهد شد و هچ مبلغی از درآمد فروشنده کسر نمی شود. به طور کلی فایل مارکت رادیب 5 درصد تخفیف را از درصد مشارکت خود برای مشتریان کسر می کند.
 • طراحان برای محبوبیت بیشتر و بهتر دیده شدن در سایت باید به گونه ای عمل کنند تا توسط کاربران و مشتریان توسط سیستم دنبال کردن و دنبال نکردن دنبال شوند. به اصطلاح فالو شوند . با این ابزار حساب کاربری شما داخل حساب کاربری مشتریانتان نمایش داده خواهد شد و درصد دسترسی کاربران به محصولاتتان را افزایش میدهد.
 • طراحان برای فروش بیشتر بهتر است درباره زمانی های خاصی برای محصولات خود تخفیف در نظر بگیرند که یکی از بزرگترین روش های جهانی در افزایش فروش محصول میباشد.
 • حتما کلیه مستندات و فایل های لازم که در فایلی که برای فروش ارسال میکنید، وجود داشته باشد و داخل پکیج فروش شما قرار بگیرند. کلیه این موارد می تواند داخل یک فایل زیپ قرار گیرد
 • شرایط و قوانین مربوط به طراحان و فروشندگان ارائه شده در این بخش بر اساس توابع و قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر مراجع قانونی ناظر برای خدمات می باشد. از این رو این نوع شرایط و قوانین که در کل جهان به صورت کلی ممکن است در بازه زمانی های کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات داشته باشد . منپ تاتس این حق را دارد که در هر زمان تغییرات لازمروی شرایط و قوانین طراحان اعمال کند. لازم به ذکر است فایل مارکت رادیب هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی نفر به نفر طراحان و فروشندگان را ندارد. طراحان لازم است هر چند وقت یکبار به صفحه شرایط و قوانین فروشندگاه سر زده و تغییرات لازم را مشاهده کنند.
 • در صورتی که فروشنده ای با قوانین جدید و تغییر یافته در بازه زمانی های خاص مخالفتی داشته باشد. باید ظرف حداکثر 48 ساعت بعد از بروزرسانی شرایط و قوانین درخواست مخالفت و توقف همکاری خود را از طریق تماس با ما برای فایل مارکت رادیب ارسال کنند. در صورت متوجه نشدن و یا اقدام نکردن فروشنده تا 48 ساعت برای اعلام مخالفت، فروشنده مستلزم رعایت شرایط و قوانین می باشد.
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط