فایل مارکت رادیب

0 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی رادیب

برو به آکادمی رادیب

0 مورد برای شما یافت شد.

ماژول لاراول

لاراول چیست ؟

لاراول یک فریم وورک آماده تحت وب می باشد. به انگلیسی Laravel Framework که بعد از تولید موفق شد در زمان کمی برنامه نویسان و توسعه دهندگان زیادی رو به سمت خودش جذب کنه. در حال حاضر سایت های زیادی بر پایه فریم وورک لاراول پیاده سازی شده اند . همچنین لاراول به سرعت در حال رشد می باشد و آینده بسیار خوبی را پیش رو دارد.

ماژول لاراول Laravel Module package پلاگین های جانبی فریم وورک لاراول می باشند. یکی از مزایای فریم وورک لاراول ماژولار بودن آن است. به ماژول های فریم وورک لاراول پکیج های نصبی لاراول نیز گفته میشه. با استفاده از پکیج های ماژول لاراول می توانید به راحتی و سرعت بیشتر پروژه های لاراول خود را پیش ببرید.

پکیج های نصبی لاروال چیست ؟

ماژول لاراول laravel module یا پکیج های نصبی لاراول laravel install package پلاگین و افزونه های جانبی هستند که می توانید به صورت جانبی به پروژه های لاراول خود اضافه کرد. به کمک این پکیج های laravel می توان پروژه خود را با سرعت بیشتری ادامه داد و مجبور نخواهیم بود برای بخش هایی که آماده هستند وقت خود را از دست بدیم.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط