فایل مارکت رادیب

1 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی رادیب

برو به آکادمی رادیب

افزونه های وردپرس

افزونه وردپرس wordpress plugin  برای اضافه کردن چیزی به وردپرس است. در وردپرس فارسی افزونه وردپرس با نام پلاگین وردپرس نیز شناخته می شود. با افزونه وردپرس سایت های وردپرسی می تونن امکانات و قابلیت های بیشتری رو به سایتشون اضافه کنن. وردپرس دارای افزونه های بسیاری زیادی می باشد که شما می توانید بر اساس نیاز خود اقدام به نصب افزونه های مختلف روی وردپرس کنید.

افزونه وردپرس چیست ؟

همان طور که اشاره شد افزونه وردپرس المان ها و ابزار هایی هستند که به صورت جدا از قالب و وردپرس شما امکان نصب روی وردپرس شما را دارند که امکاناتی را به سایت شما اضافه می کنند. مثلا افزونه وردپرس سئو که کار آن اضافه کردن قابلیت هایی در زمینه سئو به وردپرس است یا پلاگین وردپرس اسلایدر ساز که کارش ساخت اسلایدر در وردپرس می باشد.

چرا باید از افزونه وردپرس استفاده کنیم ؟

گاهی برخی امکاناتی که ما نیاز داریم روی سایت داشته باشیم را قالب وردپرس ما ندارد و ما مجبور هستیم برای اضافه کردیم این امکانات از افزونه های وردپس استفاده کنیم. اکثر افزونه های کاربردی وردپرس با قالب ها و نسخه ای مختلف وردپرس سازگاری کامل دارن و مدیریان سایت های وردپرس می توانند از این افزونه ها روی سایت خود استفاده کنند.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط