فایل مارکت رادیب

شرایط و قوانین عمومی


قوانین فایل مارکت
به بخش شرایط و قوانین فایل مارکت رادیب خوش آمدید. در این بخش شما می توانید شرایط و قوانین سایت فایل مارکت رادیب را به صورت کلی مشاهده کنید. این بخش مربوط به شرایط و قوانین کلی سایت می باشد , جهت مطالعه شرایط و قوانین طراحان و فروشندگان به لینک شرایط و قوانین مدرسین مراجعه کنید.
از اینکه فایل مارکت رادیب را برای خرید و استفاده از خدمات انتخاب کرده اید، کمال تشکر را داریم. استفاده از کلیه خدمات و سرویس های فایل مارکت رادیب به منزله این است که شما تمامی بندهای این بخش را مطالعه کرده و پذیرفته اید.

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و گروه رادیب («ما» و «فایل مارکت رادیب») است. فایل مارکت رادیب طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه فایل مارکت رادیب را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید. استفاده از سامانه فایل مارکت رادیب، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین فایل مارکت رادیب و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات فایل مارکت رادیب را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط فایل مارکت رادیب و کاربران خواهد بود. به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و فایل مارکت رادیب محسوب می‏‌شود.

تعاریف

 • فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.
 • محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.
 • سامانه (پلتفرم) فایل مارکت رادیب: یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال مانند ابزارهای لازم طراحی سایت (وردپرس و اسکریپت و ...) و فایل‌های گرافیکی و عکس است که به‌عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.
 • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از پلتفرم فایل مارکت رادیب استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه فایل مارکت رادیب و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه فایل مارکت رادیب می‌نمایند.
 • خریدار: کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سامانه فایل مارکت رادیب می‌نماید.
 • فروشنده: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌واسطه فایل مارکت رادیب اقدام به فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.
 • حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://market.radib.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.
 • محصول: هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در فایل مارکت رادیب است.
 • محصولات بومی‌سازی شده: محصولاتی که به صورت اورجینال از سایر منابع خریداری شده و عبارت های قابل ترجمه در محصول به زبان فارسی ترجمه شده و سبک نمایش بخش های مختلف محصول نیز برای زبان فارسی (جهت راست به چپ) اصلاح شده است.
 • تحویل محصول: منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز بهره‌برداری از محصول موردنظر خریدار از طریق ارائه لینک دانلود محصول موصوف و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و فایل مارکت رادیب است.
 • کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خریدوفروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌افزایش است و معمولا در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست.
 • شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولا مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. معمولا با خرید شارژ الکترونیکی مبلغی نیز به‌عنوان جایزه به کاربر (مشتری) اختصاص می‌یابد.
 • محیط تست وردپرس: محیط استانداردی است که برای تست عملکرد هر یک از قالب ها و افزونه های وردپرس مورد استفاده قرار می گیرد، در این محیط به جز هسته اصلی وردپرس و قالب ها و افزونه های پیش فرض آن هیچ محصول دیگری در سایت وجود ندارد.
 • تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر و فایل مارکت رادیب می باشد.
 • سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر یا فایل مارکت رادیب در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.
 • پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به عملکرد محصول در محیط تست وردپرس است.
 • وردپرس: یک سیستم مدیریت محتوا(به انگلیسی:CMS ) برای راه اندازی و ایجاد سایت‌ها و وبلاگ‌ها است.
 • ووکامرس: بخشی از سامانه فایل مارکت رادیب است که عملیات مربوط به خریدوفروش را کنترل و مدیریت می‌نماید.
 • قالب‌های وردپرس: محصول الکترونیکی که به عنوان طرح آماده برای سایت های وردپرسی استفاده می گردد.
 • افزونه وردپرس: محصول الکترونیکی که به منظور افزایش امکانات سایت های وردپرسی استفاده می گردد.
 • اسکریپت: قطعه کد (آماده‌ای) که به‌منظور انجام عملیات مشخصی بکار گرفته می‌شود.
 • درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت فایل مارکت رادیب به پردازنده/بانک را تسهیل می‌کند.

مجوز استفاده

 • با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، فایل مارکت رادیب حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از سامانه فایل مارکت را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه فایل مارکت رادیب در مالکیت انحصاری گروه رادیب است.
 • کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌کننده سامانه فایل مارکت رادیب است و لذا هیچ‌گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با گروه رادیب را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.

مدت قرارداد

 • قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ ثبت نام کاربر در سامانه فایل مارکت رادیب است. در صورتی که طبق بخش «قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.

نمایندگی

 • کاربر تضمین می‌نماید که به‌عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از پلتفرم فایل مارکت استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از پلتفرم فایل مارکت رادیب باشد، بدین‌وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.

‌مالکیت معنوی

 • کلیه محتوای سامانه فایل مارکت و طراحی ظاهری آن (feel and look)ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به فایل مارکت رادیب و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.
 • علائم تجاري موجود در سایت فایل مارکت چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به فایل مارکت رادیب و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از گروه رادیب بنا به مقتضی استفاده نمود.
 • فایل مارکت متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به فایل مارکت رادیب و فروشندگان در زمره‌ی باارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.
 • همه مطالب در دسترس از طریق سامانه فایل مارکت، جزئی از اموال گروه رادیب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رادیب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گروه ادیب محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در سامانه فایل مارکت صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام گروه رادیب هستند.

‌حساب کاربری

 • برای استفاده از خدمات سامانه فایل مارکت بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.
 • کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه فایل مارکت رادیب و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.
 • کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، فایل مارکت رادیب مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.
 • کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه فایل مارکت رادیب اقدام نماید.
 • هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.
 • در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به فایل مارکت رادیب اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به فایل مارکت رادیب انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 • کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به فایل مارکت رادیب انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.
 • مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات فایل مارکت رادیب در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.
 • کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.
 • کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه فایل مارکت، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه فایل مارکت رادیب دریافت نماید.
 • کاربر می‌پذیرد که فایل مارکت رادیب ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی فایل مارکت با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط فایل مارکت تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

مالکیت معنوی محصولات

 • کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی و برای یک دامنه به وی اعطا شده است.
  تبصره: امکان تغییر دامنه در هر بازه زمانی 6 ماهه برای سه مرتبه با ارسال درخواست در سیستم تیکت پشتیبانی امکان پذیر است.
 • کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.
 • کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به فایل مارکت رادیب و فروشنده محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در سامانه فایل مارکت رادیب، در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت فایل مارکت رادیب، کاربر علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ دویست میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان به فایل مارکت رادیب پرداخت نماید. همچنین در صورتی که کاربر محصول خریداری شده را بر روی چندین دامنه استفاده نماید، موظف است 20 برابر مبلغ اصلی محصول خریداری شده را پیش از اعمال هر گونه تخفیف یا سایر کسورات به سبب تخلف از تعهد قراردادی به فایل مارکت رادیب پرداخت نماید.

مسئولیت محدود

 • فایل مارکت رادیب منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن فایل مارکت رادیب، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه فایل مارکت رادیب یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه فایل مارکت رادیب به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین فایل مارکت رادیب هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.
 • خدمات فایل مارکت رادیب به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. فایل مارکت رادیب هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه فایل مارکت رادیب نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات فایل مارکت رادیب که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. فایل مارکت رادیب تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 • سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و فایل مارکت رادیب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

حل‌وفصل اختلافات

 • کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است.

پرداخت

 • درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب فایل مارکت رادیب متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به فایل مارکت رادیب خواهد بود.
 • امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول طبق مفاد قرارداد حاضر، تعهد به بازگشت وجه ظرف 6 روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌صورت شارژ کیف پول انجام‌شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از فایل مارکت رادیب خریداری کند.

قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

 • فایل مارکت رادیب در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای فایل مارکت رادیب یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات فایل مارکت رادیب را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:
  • فروش و یا پخش محصولات فایل مارکت رادیب به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛
  • استفاده همزمان بر روی چندین دامنه؛
  • در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه فایل مارکت رادیب نماید؛
  • کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛
  • تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید فایل مارکت رادیب حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛
  • هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار رادیب شود؛
  • توهین و یا افترا زدن به فایل مارکت رادیب یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)
  • به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛
  • هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت فایل مارکت رادیب.
 • کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در فایل مارکت رادیب (غیر از بخش 1.4 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.
 • در صورتی که کاربر از سامانه فایل مارکت رادیب، محصولی را خریداری نکرده باشد، فایل مارکت رادیب می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش «ارتباطات الکترونیکی» مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات فایل مارکت رادیب را حذف نماید.
 • در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کابری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

بخش دیدگاه

 • بخش «دیدگاه» فایل مارکت رادیب بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان فایل مارکت رادیب تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.
 • بدیهی است فایل مارکت رادیب در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید فایل مارکت رادیب نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.
 • نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند. کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.
 • سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر باشد.
 • هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.

ارتباطات الکترونیکی

 • کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و فروشندگان و نیز کاربران با فایل مارکت رادیب در سیستم جامع تیکت فایل مارکت رادیب صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

تحویل محصول

 • پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
 • کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
 • خریدار درصورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش فایل مارکت رادیب اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.
 • در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، فایل مارکت رادیب مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.
 • خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.
 • فایل مارکت رادیب مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به فایل مارکت رادیب اعلام نماید و فایل مارکت رادیب موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت فایل مارکت رادیب صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «پرداخت») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

امنیت و محرمانگی

 • به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه فایل مارکت رادیب تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. فایل مارکت رادیب هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.
 • فایل مارکت رادیب با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.
 • فایل مارکت رادیب مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر و فروشنده ندارد.
 • فایل مارکت رادیب مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
 • فایل مارکت رادیب مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فروشنده، توسط اشخاص ثالث ندارد.
 • فایل مارکت رادیب موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فروشنده است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 • فایل مارکت رادیب تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌رو فایل مارکت رادیب نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.
 • در صورت نیاز خریدار و فروشنده، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف فایل مارکت رادیب، فایل مارکت رادیب بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.

محیط تست وردپرس

 • کاربر بایستی آخرین نسخه یا نسخه قبل از آخرین نسخه هسته اصلی وردپرس از سایت wordpress.org به زبان فارسی روی سرور با سیستم عامل لینوکس مجهز به نیازمندی های سروری پیشنهادی جهت نصب وردپرس که در سایت wordpress.org آمده است نصب، یکی از قالب های پیش فرض وردپرس که به همراه نصب هسته وردپرس نصب می گردد، فعال نماید و افزونه جانبی در وردپرس نصب نشده باشد. محیط تست برای قالب ها و افزونه ها تابع شرایط ذیل به صورت اختصاصی می باشد:
  • * قالب: قالب خریداری شده از فایل مارکت رادیب عینا بدون هیچگونه تغییری در کدهای محصول، جایگزین قالب پیش فرض نصب و فعال شود همچنین افزونه های ارائه شده همراه محصول نیز بدون هیچگونه تغییر (اعم از تغییر در کدها یا بروزرسانی به نسخه های جدید و یا نصب از سایر منابع) نصب شده و فعال شود.
  • * افزونه: افزونه خریداری شده از فایل مارکت رادیب عیناً بدون هیچگونه تغییری در کدهای محصول، در کنار یکی از قالب های پیش فرض وردپرس نصب و فعال شود.
  • تبصره 1: چنانچه در توضیحات هر یک از افزونه ها یا قالب ها و سایر محصولات نیازمندیهای خاصی (اعم از نیازمندی های سروری همچون فعال بودن IONCUBE و ...) درج شده باشد و یا محصول جهت اجرا وابسته به یک محصول و یا سرویس دیگر باشد، فراهم سازی مجموعه نیازمندی ها برای محیط تست الزامی است
  • تبصره 2: فضای کار موجود در هاست مرتبط با تست می باید متناسب با فضای مورد نیاز محصول جهت تست باشد.
  • تبصره 3: در صورت که ماژول های اضافه با عملکرد خاص روی هاست فعال شده باشند شرایط محیط تست نقض شده است.

شرایط محصولات تحویلی

 • شرایط محصولات در بخش جزییات محصول به نحو کامل درج‌شده است و فروشنده در خصوص موارد ذکر نشده تعهدی ندارد.
 • فایل محصول به همراه ترجمه زبان فارسی و اصلاح سبک‌های CSS برای زبان فارسی است.
 • فایل‌های ضروری ارائه‌شده همراه محصول به همراه ترجمه فارسی و اصلاح سبک‌های css ارائه می‌شوند و سایر افزونه‌ها که در کنار محصول به‌صورت اختیاری قابل‌استفاده است و یا امکان نصب آن‌ها از مخزن‌های وردپرس پس از نصب محصول خریداری‌شده فراهم است الزامی به فارسی سازی به‌موجب قرارداد حاضر وجود ندارد.
 • دسترسی به آخرین فایل محصول بارگذاری شده توسط فروشنده، به صورت رایگان برای مدت حداقل دو سال تضمین می گردد.
 • محصولات تحویلی در محیط تست بررسی شده اند.
 • محصولات تحویلی در دسته های دیگر همچون قالب های HTML و دموهای آماده و اسکریپت تابع شرایط تحویل محصول طبق توضیحات درج شده در محصول می باشند.
 • با توجه به موارد فوق‌الذکر، فروشنده تعهدی به فراهم نمودن موارد زیر جهت ارائه همراه با محصولات خریداری‌شده را ندارد:
  • راهنمای فارسی استفاده از محصولات؛ (راهنمای استفاده از محصولات بومی‌سازی شده صرفاً به زبان‌اصلی و در منابع اصلی همان محصول قابل‌دسترسی خواهد بود)
  • تبصره: در برخی محصولات، فروشندگان به‌صورت اختیاری راهنمای فارسی استفاده از محصول را نیز ممکن است ارائه کنند.)
  • کلیه آموزش‌های مرتبط با وردپرس، مباحث کسب‌وکار آنلاین ازجمله سئو، امنیت و ... و رفع مشکلات مربوط به هسته وردپرس یا سایر افزونه‌های ناموجود در محصول خریداری‌شده؛
  • خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

‌پشتیبانی از محصولات

 • ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم تیکت پشتیبانی فایل مارکت رادیب در خصوص مشکلات مربوط به عملکرد محصول در محیط تست وردپرس (بخش «محیط تست وردپرس») است. تبصره: هرگونه تغییر در کدهای محصول خریداری‌شده موجب خروج از محیط تست وردپرس تلقی می‌گردد.
 • بررسی دیدگاه‌های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.
 • پشتیبانی محصولات خریداری‌شده صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و فایل مارکت رادیب صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد.
 • خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده به مدت شش ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی 48 ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط طراح و یا فروشنده هر محصول ارائه می‌شود. بدیهی است که فایل مارکت رادیب خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهد.
 • درصورتی‌که محصولی مجهز به مدال پشتیبانی 24 ساعت باشد، این مدال بدان معناست که ظرف 30 روز از تاریخ ثبت سفارش و خرید مجوز بهره‌برداری، حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت برای هر تیکت خواهد بود.
 • محصولات تحویلی در دسته های دیگر همچون قالب های HTML و دموهای آماده و اسکریپت تابع شرایط تحویل محصول طبق توضیحات درج شده در محصول می باشند.
 • با توجه به موارد فوق‌الذکر، فروشنده تعهدی به فراهم نمودن موارد زیر جهت ارائه همراه با محصولات خریداری‌شده را ندارد:
  • راهنمای فارسی استفاده از محصولات؛ (راهنمای استفاده از محصولات بومی‌سازی شده صرفاً به زبان‌اصلی و در منابع اصلی همان محصول قابل‌دسترسی خواهد بود)
  • تبصره: در برخی محصولات، فروشندگان به‌صورت اختیاری راهنمای فارسی استفاده از محصول را نیز ممکن است ارائه کنند.)
  • کلیه آموزش‌های مرتبط با وردپرس، مباحث کسب‌وکار آنلاین ازجمله سئو، امنیت و ... و رفع مشکلات مربوط به هسته وردپرس یا سایر افزونه‌های ناموجود در محصول خریداری‌شده؛
  • خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

‌شرایط مرجوعی محصولات

 • مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات فایل مارکت رادیب که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما فایل مارکت رادیب در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 6 ماه از تاریخ ثبت سفارش، فایل مارکت رادیب مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید:
  • ناسازگاری محصول خریداری‌شده با نسخه جدید وردپرس یا نسخه جدید افزونه‌های کلیدی موجود در قالب (به‌عنوان‌مثال ووکامرس در یک قالب فروشگاهی افزونه کلیدی به شمار می‌رود) برای مدت بیش از دو هفته (با رعایت بخش «محیط تست وردپرس» قرارداد حاضر)؛
  • تبصره: ناسازگاری محصول در صورت وجود مشکل اساسی در عملکرد محصول قابل‌پذیرش است؛
  • عدم پاسخگویی فروشنده به تیکت خریدار پس از گذشت 48 ساعت از زمان ثبت آخرین پاسخ تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) ؛
  • وجود مشکل اساسی در عملکرد محصول که قابلیت اصلی محصول را تحت تأثیر قرار داده و بدون آن محصول هیچ عملکردی نداشته باشد. (با رعایت بخش «محیط تست وردپرس» قرارداد حاضر)
  • تبصره: چنانچه مشکل اساسی در نسخه جدید محصول ایجادشده باشد یا به دلیل وابستگی محصول با سرویس‌ها و API های سایر محصولات رخ‌داده باشد لازم است حداقل 14 روز بگذرد تا اطمینان حاصل شود که مشکل قابل‌رفع نیست.
  • عدم به‌روزرسانی محصول به آخرین نسخه منتشر شده توسط سازنده اصلی برای محصولات بومی‌سازی شده پس از گذشت حداقل 14 روز.
  • در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به فایل مارکت رادیب اعلام نماید و فایل مارکت رادیب موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت فایل مارکت رادیب صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «پرداخت») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.
 • با توجه به بند 1 ماده حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:
  • خرید اشتباه؛
  • خرید تکراری؛
  • عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛
  • عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛
  • عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛
  • تغییرات در نسخه‌های جدید که حذف یا اضافه شدن برخی امکانات در محصول را به همراه داشته باشند؛
  • مرجوعی صرفاً برای 6 ماه ابتدای خرید است و پشتیبانی اضافه فقط شامل شرایط مرجوعی پشتیبانی اضافه است؛
  • ناسازگاری محصول با سایر محصولات به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد؛
  • عدم تجهیز به نیازهای موردنظر شما در شرایطی که در توضیحات محصول نیز این امکانات درج نشده باشد؛
  • عدم نیاز به محصول؛
  • عدم استفاده از محصول؛
  • مجهز شدن محصول به سرویس گارد حفاظتی فایل مارکت رادیب یا سایر سرویس‌های جلوگیری از استفاده غیرمجاز از محصول روی چند دامنه
  • پس از اتمام پشتیبانی تضمین‌شده 6 ماهه؛ (6 ماه پس از تاریخ ثبت سفارش) کلیه ‌بندهای مرجوعی محصول لغو می‌گردد.
  • محصول در وضعیت توقف فروش قرارگرفته است اما پشتیبانی و به‌روزرسانی ارائه می‌گردد؛ (به‌روزرسانی برای محصولات ایرانی فقط در صورت وجود مشکل در عملکرد محصول اجباری است.)
  • عدم انجام تعهدات و قول‌هایی که طراح/فروشنده برای افزودن امکانات در نسخه‌های آتی محصول به‌صورت کتبی یا شفاهی به خریداران می‌دهند؛
  • شرایط و ضوابط خاصی که فروشنده در توضیحات محصول درج کرده است.

شرایط مرجوعی در صورت خریداری پشتیبانی اضافه

 • در این شرایط صرفاً مبلغ پشتیبانی اضافه مرجوع می‌گردد و مرجوعی فقط در شرایط عدم پاسخگویی فروشنده به تیکت خریدار در رابطه با مشکل در عملکرد محصول در محیط تست وردپرس، پس از گذشت 48 ساعت از زمان ثبت تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) صورت خواهد گرفت.
  تبصره: سایر شرایط مرجوعی در 6 ماه ابتدای خرید محصول (بخش «ق») در صورت خرید پشتیبانی اضافه لحاظ نخواهد شد.

سایر شرایط و قوانین عمومی فایل مارکت رادیب

 •  خرید از طریق کیف پول در فایل مارکت رادیب شامل 5 درصد تخفیف برای هر خرید می باشد. بدین منظور که کاربران می توانند حساب کاربری خود یا به اصطلاح کیف پول خود را شارژ کرده و در مواقع خرید هزینه محصول را از طریق موجودی کیف پول پرداخت کنند. با پرداخت هزینه از طریق کیف پول شما 5 درصد از مبلغ اصلی محصول کمتر پرداخت خواهید کرد. یکی از مزایای استفاده از کیف پول تخفیف برای خرید ها می باشد.
 •  در خرید و انتخاب فایل ها دقت داشته باشید. بهتر است قبل از اقدام به خرید توضیحات محصول , فایل های موجود , اطلاعات لازم درباره طراح , نظرات و دیدگاههای دیگران , امتیازات محصول و سایر موارد را به خوبی بررسی کرده و بعد از آن خرید خود را انجام دهید تا خرید موفق و رضایت بخشی داشته باشید.
 • هزینه محصولات به دلیل دیجیتال و چند رسانه بودن قابل بازگشت نمی باشد. مگر محصول خریداری شده دارای نقص باشد و طراح یا فروشنده آن قادر به رفع مشکل نباشد.
 • بازگشت هزینه خرید محصول به هر دلیلی که باشد تنها با شارژ کیف پول حساب کاربری میسر است و مشتری می تواند از هزینه بازگشتی در کیف پول خود برای خرید های دیگری استفاده کند.
 • طبق سیاست های اعلام شده در بخش خط مشی و حریم خصوصی فایل مارکت رادیب در مقابل اطلاعات ثبتی مشتریان و طراحان مسئول است و در نگهداری آنها تمام سعی خود را خواهد کرد.
 • ایمیل ها و اطلاع رسانی ها که در برخی بازه زمانی ها ارسال می شوند برای اطلاع رسانی تخفیفات و محصولات جدید می باشد و بجز این موارد هیچ استفاده دیگری از اطلاعات شما صورت نخواهد گرفت.
 • فایل مارکت رادیب صرفا یک رابط بین طراحان و خریداران می باشد که مسئولیتی خاصی در قبال محصولات ندارد.
 • کیفیت محصولات دانلودی توسط تیم پشتیبانی فایل مارکت رادیب به طور کامل بررسی می شود و بعد از تایید روی سایت قرار میگیرند.
 • اطلاعات لازم مربوط به فایل ها در صفحه مربوط به هر فایل موجود میباشد. مواردی اعم از: فایل های موجود , نام طراح یا فروشنده , سطح طراح , بررسی کیفیت , برچسب ها , جزئیات مربوط به پشتیبانی محصول , دیدگاه ها و نظرات و ....
 • هر گونه توهین و اهانت به دیگران در بخش نظرات و یا سایر بخش های وب سایت فایل مارکت رادیب خلاف قوانین بوده و حساب کاربری فرط خاطی بدون هماهنگی قبلی مسدود شده و دسترسی به محصول خریداری شده دیگر میسر نخواهد بود. لازم به ذکر است فرد خاطی حق هیچگونه اعتراض و واخواستی را نخواهد داشت.
 • هر گونه تبلیغات و یا انتقال کاربران سایت به سایر ادرس های اینترنتی و یا معرفی برند ها دیگر خلاف قوانین بوده و با فرد مورد نظر طبق قوانین و مقررات برخورد شده و پیگرد قانونی را شامل خواهد شد.
 • در صورت معیوب بودن هر فایل که از جانب خریدار اعلام می شود , فروشنده موظف است مشکل مورد نظر را رفع عیب کند . در غیر اینصورت فروش محصول مورد نظر در فایل مارکت رادیب متوقف خواهد شد و تمامی خسارت های مربوط به ایراد آن محصول از فروشنده دریافت خواهد شد.
 • سوالات قبل از خرید از فروشنده فقط از طریق بخش دیدگاه های مربوط به هر فایل امکان پذیر است.
 • سوالات و مشکلات و سایر موارد مربوط به پشتیبانی در صورت اعلام فروشنده از طریق سیستم تیکتینگ فایل مارکت رادیب صورت میپذیرد. ارتباط با فروشنده از سایر راه ها خلاف قوانین بوده و حساب کاربری فرد خاطی بدون هماهنگی مسدود شده و حق هر گونه اعتراض و واخواستی از وی سلب می شود.
 • خریداران حق فروش یا به اشتراک گذاری رایگان محصولات را ندارند. در صورت مشاهده این مورد با فرد خاطی طبق قوانین از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد و همچنین دسترسی فرد خاطی به محصول خریداری شده بالافاصله مسدود می شود. در صورت تکرار این مورد و توجه نکردن به اخطار کارشناسان حساب کاربری فرد مورد نظر به طور کلی و برای همیشه مسدود خواهد شد. همچنین فایل مارکت رادیب هر گونه اعتراض و شکایتی را از فرد خاطی سلب می کند.
 • در صورتی که برخی فایل ها توسط فروشنده اعلام شود که پشتیبانی دارند , پشتیبانی از طریق سیستم تیکتینگ فایل مارکت رادیب انجام خواهد شد. و همچنین زمان پاسخگویی تخمینی حداقل 24 ساعت و حداکثر 48 ساعت کاری خواهد بود.
 • فایل مارکت رادیب هیچ مسئولیتی در قبال پشتیبانی محصولات نداشته صرفا فقط رابط بین مشتری و فروشنده می باشد.
 • ارائه اطلاعات شخصی مشتریان به هیچ مرجع , شرکت و سازمانی امکان پذیر نمی باشد. مگر اینکه درخواست رسمی از مراجع قضایی برای این امر صادر شده باشد.
 • فایل ها به طور کامل توسط کارشناسان بررسی شده و برای فروش قرار داده می شوند. لازم به ذکر است محصولات فایل مارکت رادیب دارای ضمانت و گارانتی خاصی نمی باشد و اعلام این مورد از طریق سایرین درست نبوده و فایل مارکت رادیب هیچ مسئولیتی در اینباره ندارد.
 • جهت بررسی کیفیت محصول پیشنهاد میشود تعداد نظرات محصولات , زمان پاسخگویی فروشنده به سوالات , امتیاز محصول و همچنین توضیحات هر محصول را به خوبی بررسی کنید.
 • کلیه قیمت ها در تمام پلتفرم ها و نرم افزار های رادیب به واحد تومان می باشد.
 • بر اساس سیاست های فایل مارکت رادیب از آنجایی این اینگونه شرایط و قوانین در بازه زمانی های خاصی در کل دنیا و سطح کشور تغییر میابد. فایل مارکت رادیب این اجازه را به خود میدهد تا در بازه های کوتاه مدت و بلند مدت جهت بهبود خدمات در راستای هدف ها تغییراتی در بخش شرایط و قوانین اعمال کنید. لازم به ذکر است که فایل مارکت رادیب مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی نفر به نفر از تغییرات بخش قوانین را ندارد و کاربران باید هر چند وقت یکبار از این صفحه بازدید کرده و تغییرات جدید را مطالعه کنند.
 • کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان فایل مارکت رادیب و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه فایل مارکت رادیب است، ملغی است.
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط