فایل مارکت رادیب

0 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی رادیب

برو به آکادمی رادیب

0 مورد برای شما یافت شد.

CMS ها

ماژول پرستاشاپ Prestashop Module یا همان افزونه های جانبی پرستاشاپ ابزارهایی هستند که به صورت جانبی در کنار پرستا شاپ نصب میشن و امکانات جانبی بیشتری رو به سایت های پرستا شاپ اضافه می کنن.

بهترین و کاربردی ترین ماژول های پرستاشاپ

پرستاشاپ دارای ماژول های بسیاری زیادی می باشد که طراحان حرفه ای در فایل مارکت رادیب بهترین ها و کاربردی ترین ماژول های پرستاشاپ رو در این بخش ارائه کرده اند. شما می توانید بر اساس نیاز های وب سایت پرستاشاپ خود هر یک از این ماژول ها را برای اضافه کردن امکانات به سایت خود خرید و دانلود کرده و روی سایت خود نصب کنید.

قالب اپن کارت opencart theme را می توانید از سایت فایل مارکت رادیب خرید کرده و اقدام به دانلود قالب های حرفه ای اپن کارت کنید. Open Cart یک سی ام اس آماده است که دارای قالب های فروشگاهی بی نظیری می باشد. اپن کارت به صورت اختصاصی روی قالب های فروشگاهی تمرکز داره که شما می توانید با استفاده از cms اپن کارت و قالب های حرفه ای اون یک سایت فوق العاده حرفه ای و کاربر پسند طراحی کنید.

قالب مجنتو Magento theme دارای طرفداران خاصی می باشد. قالب magento امروزه محبوبیت خاصی بین کاربران مجنتو کار پیدا کرده و وب سایت های زیادی از این سیستم مدیریت محتوای آماده برای راه اندازی سایت های حرفه ای استفاده می کنن. مجنتو دارای قالب های حرفه ای می باشد که بسیار شکیل و زیبا هستند و این امر سبب شده تا طرفداران magento و قالب های مجنتو روز به روز افزایش پیدا کنه.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط