فایل مارکت رادیب

سوال های متداول | FAQ


به بخش سوال های متداول فایل مارکت رادیب خودش آمدید. در این بخش می توانید لیست تغییرات سیستم، آپدیت ها، رفع باگ ها و امکانات جدید سیستم را مشاهده کنید.
فایل مارکت رادیب یکی از زیر مجموعه های گروه رادیب میباشد . شعار فایل مارکت رادیب " خرید و فروش فایل دیجیتال و درآمدزایی آنلاین برای همه در همه جا " می باشد. مجموعه فایل مارکت رادیب میکوشد تا بستری را ایجاد کند تا هرکسی در هر نقطه ای از جهان بتواند از تخصص طراحی خود، کسب درآمد داشته باشد. ما بر این باوریم هر فردی به یک فرصت در زندگی خود نیاز دارد. اکنون فایل مارکت رادیب در بستری کاملا حرفه ای این فرصت را برای علاقمندان ایجاد کرده است تا بتوانند با رشد و شکوفایی خود در مسیر هدف ها و آرمان های خود گام بردارند.از این رو تمام تلاش خود را می کنیم تا امکانات جدید به سیستم اضافه کنیم، اگر باگ و مشکلی در سیستم گزارش شود به سرعت آن را رفع کنیم، و این موارد را از طریق این صفحه با شما به اشتراک بگذاریم.
   

فایل مارکت تنها از نظر کیفیت محصولات آن را مورد بازبینی قرار می دهد، همچنین محصولاتی که توسط فروشنده پشتیبانی نشود و دارای نقص باشد، وجه پرداختی از حساب فروشنده کسر شده و در کیف پول آنلاین مشتری، در سایت فایل مارکت، شارژ خواهد شد، به کمک این شارژ می توانید محصول دیگری را خریداری بفرمایید.

می توانید در کانال تلگرام یا اینستاگرام ما ( در پایین صفحه سایت ) عضو شوید و تخفیف ها را دریافت کنید. علاوه بر آن، هر هفته در اطلاعیه بالای صفحه اصلی، چند قالب یا افزونه منتخب را تخفیف میگذاریم.

بله، نسخه ی دریافتی شما کاملا مطابق با دموی محصول ارائه خواهد شد. اگر غیر از این باشد، می توانید نگاهی به سوالات مرجوع کردن خرید داشته باشید. همه محصولاتی که در فایل مارکت عرضه می شوند، پیش از انتشار چک و بررسی شده و آماده برای استفاده شما هستند.

شما می توانید از طریق سربرگ دیدگاه ها، در صفحه ی هر محصول (کامنت) با طراح در ارتباط باشید و سوالات قبل از خرید خود را از طراح محصول بپرسید.

خیر، بنا به قوانین عرضه ی محصولات مجازی یا دیجیتال، پس از دریافت محصول امکان تعویض آن وجود ندارد. بنابراین در انتخاب محصولات دقت نمایید.

شخصی سازی قالب، افزونه ها و فایل های دیجیتال توسط فایل مارکت رادیب انجام نمی شود. در حال حاضر چنانچه قصد شخصی سازی فایل خریداری شده را دارید یا از بخش پروفایل کاربری طراح، بررسی کنید آیا این طراح کارهای سفارشی روی محصول خود انجام می دهد یا خیر و یا باید شخصا با شرکت های طراحی اقدام کنید. و یا در سایت های فریلنسری پروژه ای تعریف کنید و این کار را به آزادکار ها بسپارید.

برخی از محصولات فایل مارکت امکان نصب و راه اندازی رایگان دارند که در توضیحات هر کدام از این محصولات قید شده است. همچنین اکثر قالب ها، بسته نصب آسان دارند که به راحتی و در کم تر از 5 دقیقه خودتان می توانید آن را نصب کنید. همچنین در برخی از فایل های دانلود شده، پس از خرید، فایل راهنما توسط فروشنده قرار داده شده است. و در نهایت، محصول شما دارای پشتیبانی است که بهتر از هر کسی از جزئیات آن مطلع است. اگر در نصب دچار مشکل شدید، با استفاده از تیکت می توانید از ایشان کمک بگیرید


در این صورت، شما باید مشکل را با بخش پشتیبانی وب سایت از طریق تیکت مطرح نمایید تا رسیدگی شود.

در این صورت، شما باید مشکل را با بخش پشتیبانی وب سایت از طریق تیکت مطرح نمایید تا رسیدگی شود. و یا با یکی از شماره های رادیب تماس بگیرید و مورد را مطرح کنید. در سریعترین زمان به مشکل رسیدگی می شود.

  • در صورت بروز مشکل با طراح محصول، شما می توانید مراتب را از طریق تیکت به فایل مارکت اعلام بفرمایید.
  • به همه کاربران گرامی فایل مارکت پیشنهاد می کنیم، مشکلات را از طریق تیکت پیگیری کنند. چون تیکت مستند و قابل پیگیری است.
  • تیم پشتیبانی فایل مارکت سعی می کند در سریع ترین زمان ممکن تیکت ها را پاسخ دهد. اما احیانا اگر بیشتر از 24 ساعت پاسخدهی طول کشید، لطفا با یکی از شماره های رادیب تماس بگیرید. همینجا از صبوری شما سپاسگزاریم.

شما می توانید مشکلات خود را از طریق بخش تیکت فایل مارکت رادیب مستقیما با طراح و پشتیبان فایل مطرح نمایید.

درخواست های ارسالی شما برای طراحان، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت بررسی خواهند شد.

تاریخ آپدیت هر محصول را در بخش توضیحات آن محصول می توانید ببینید. برای دریافت بروزرسانی ها همیشه از دکمه دانلود، آخرین نسخه درج شده در فایل مارکت را دریافت خواهید کرد.

بعد از خرید محصول دسترسی شما به بخش پشتیبانی همان محصول باز خواهد شد و می توانید برای طراح و پشتیبان محصول تیکت ایجاد نمایید.

خیر، متاسفانه چون محصولات فایل مارکت به صورت فایل دیجیتال و دانلودی هستند، امکان مرجوع کردن وجود ندارد. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب محصول، کاملا دقت کنید.

  • در این گونه موارد شما می توانید مورد تخلف را به همراه مستندات خود از طریق بخش تیکت ها در سایت فایل مارکت، مطرح نمایید.
  • یا راه دیگر این است که در هر محصول، ارسال گزارش تخلف را بزنید. به این صورت به طور اتوماتیک تیم پشتیبانی فایل مارکت، از تخلفات آگاه شده و پیگری خواهند کرد.

نه متأسفانه. به دلیل اینکه فروشنده و خریدار یک محصول باید مشخص باشند و هر تغییری باعث تداخل در سیستم خواهد شد، چنین درخواستی در فایل مارکت رادب امکان پذیر نیست.

امکان تغییر نام کاربری، وجود ندارد.

باید از طریق ایمیل فعلی وارد بخش کاربری فایل مارکت رادیب شوید سپس از طریق بخش تیکت ها، برای پشتیبانی فایل مارکت رادیب، تیکت بزنید. در متن درخواست لطفا ذکر کنید که می خواهید پست الکترونیک را تغییر دهید. پس از بررسی تغییر ایمیل انجام می شود.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط