فایل مارکت رادیب

0 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی رادیب

برو به آکادمی رادیب

باندل سیمفونی

باندل سیمفونی symfony bundle افزودنه های جانبی فریم وورک سیمفونی می باشند. اصطلاع باندل سیمفونی توسط شرکت خود سیمفونی ارائه شده است. شما توسعه دهندگان و طراحان سیمفونی می توانید از باندل های آماده سیمفونی در این بخش بهره مند شده و از آن ها در پروژه های symfony خود استفاده کنید.

سیمفونی چیست ؟

سیمفونی یک فریم وروک آماده به انگلیسی Symfony Fremework می باشد که تحت وب نوشته شده. فریم وورک سیمفونی در حال حاظر یکی از بهترین و قدرتمند ترین فریم وورک های جهان می باشد که سایت های بزرگی از آن استفاده می کنند. سیمفونی دارای مزایای بسیاری زیادی می باشد که سبب شده است شرکت های زیادی به سمت آن بیایند.

باندل سیمفونی چیست ؟

باندل سیمفونی به اصطلاح انگلیسی Symfony Bundle یک سری افزودنی های جانبی می باشند که می توان از آنها در کنار پروژه های سیمفونی استفاده کرد. یکی از مزایا و قدرت فریم وورک سیمفونی باندل های می باشند که سبب شده است هر بخشی را به صورت مجزا در یک باندل طراحی کرد. در این دسته بندی شما به بی نهایت باندل اماده سیمفونی می توانید دسترسی داشته باشید و برای سرعت بخشیدن به کارهاتون در پروژه های سیمفونی از اونها استفاده کنید.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط