فایل مارکت رادیب

13 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی رادیب

برو به آکادمی رادیب

13 مورد برای شما یافت شد.

افزونه وردپرس

خرید و دانلود افزونه وردپرس اورجینال

یکی از پر قدرت ترین سیستم مدریت محتوای جهان وردپرس است و از جمله جذابترین قابیلیت های CMS وردپرس که با استفاده از آن ویژگی ها و امکانات بسیاری را به قالب وردپرس خود اضافه می کنید، افزونه های وردپرس هستند. از مزیت های مهم و کاربردی وردپرس این است که امکان بارگذاری و استفاده از افزونه های مختلف را دارد. در این دسته بندی انواع افزونه وردپرس را برای شما آورده ایم. شما می توانید متناسب با نیاز سایت خود هر افزونه ای که میخواهید را خریداری و نصب کنید. در زیر شما را بیشتر با توضیحاتی درمورد پلاگین های وردپرس آشنا می کنیم. اگر قصد خرید و دانلود افزونه وردپرس را دارید تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

پلاگین وردپرس چیست؟

پلاگین ها بسته های کدی هستند که عملکرد اصلی وردپرس را گسترش می دهند. افزونه های وردپرس از کدهای PHP تشکیل شده اند و می توانند دارایی های دیگری مانند تصاویر، CSS و جاوا اسکریپت را نیز در بر گیرند. با نصب افزونه مورد نظر خود، وردپرس را گسترش می‌دهید، یعنی قابلیت‌های اضافی را در کنار آنچه وردپرس قبلاً ارائه می‌دهد ایجاد می‌کنید.

اکثر افزونه های وردپرس از فایل های زیادی تشکیل شده اند، اما یک افزونه واقعاً فقط به یک فایل اصلی با یک DocBlock فرمت شده خاص در سربرگ نیاز دارد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط