فایل مارکت رادیب

1 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی رادیب

برو به آکادمی رادیب

افزونه های المنتور

پلاگین و افزونه های المنتور وردپرس

طراحی محتوا و صفحات یکی از مهم ترین بخش های هر وب سایتی می باشد. اکثر قالب های وردپرس از بهترین صفحه سازهای دنیا از جمله صفحه ساز المنتور پشتیبانی می کنند که می توانید به سادگی با کمک رابط کاربری کشیدن و رها کردن این افزونه هر صفحه ای را به دلخواه طراحی کنید.

افزونه المنتور به دلیل امکانات و ویژگی های بی شماری که دارد نسبت به سایر صفحه سازها از برتری بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل بسیاری از وب مستران این افزونه را نسبت به سایر افزونه ها ترجیح می دهند.

از طرفی این افزونه دارای چندین افزودنی جانبی می باشد که هریک از آنها می توانند بر ویژگی ها و امکانات المنتور اضافه نمایند. شما با استفاده از افزونه یا پلاگین های جانبی المنتور (Elementor) می توانید به سادگی هرنوع وب سایتی را طراحی کنید.

کار با پلاگین های المنتور بسیار ساده است و نیازی نیست از دانش کدنویسی بهره مند باشید، بلکه هرکسی با هرمیزان توانایی که دارد می تواند با افزونه های المنتور بهترین صفحات را برای وب سایت خود طراحی کند.

افزونه های جانبی المنتور (Elementor)

به خودی خود، صفحه ساز Elementor یکی از غنی ترین و بهترین افزونه های صفحه ساز برای وردپرس محسوب می شود که تاکنون ارائه شده است.

اگر می‌خواهید پتانسیل و امکانات بیشتری جهت طراحی صفحات در اختیار داشته باشید، باید از افزودنی های المنتور استفاده نمائید. هر افزودنی المنتور قادر است چندین ویژگی جذاب و شگفت انگیز را به المنتور شما اضافه کند.

 

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط