فایل مارکت رادیب

قالب HTML فروشگاهی تولویز Toolways نسخه 1.0.1

قالب HTML فروشگاهی تولویز Toolways نسخه 1.0.1


قالب toolways یک قالب HTML فروشگاهی است . ما این قالب را به صورت پیشفرض برای فروش ابزار طراحی کرده ایم اما شما میتوانید از قالب سایت فروشگاهی toolways  برای هر محصول دیگری استفاده کنید و یک فروشگاه جذاب داشته باشید .

صفحه خانه قالب toolways

 

 

صفحه وبلاگ قالب toolways

 

در طراحی این قالب از html5 ، jquery bootstrap ،css و javascript استفاده شده است . قالب toolways شامل ۲۲ صفحه مختلف مانند ۳ صفحه خانه ، درباره‌ ما، فروشگاه و جزئیات محصول ، ۳ صفحه وبلاگ . فرم لاگین و ثبت نام و همچنین پروفایل کاربری حرفه ای است و که می توانید با استفاده از آن یک سایت فروشگاهی عالی برای خود راه اندازی کنید.

فوتر

 

 

 

فوتر قالب toolways

 

فروشگاه قالب toolways

 

از ویژگی های قالب HTML فروشگاهی toolways که می توان نام برد شامل: طراحی زیبا و ایرانی ، کاملا فارسی و راست چین، کد نویسی استاندارد، واکنشگرا، کدهای قابل فهم و تمیز که باعث میشود به راحتی بتوانید تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید ، سرعت لود سریع و 

دارا بودن صفحات مورد نیاز یک فروشگاه میشود همچنین شما میتوانید در بروزرسانی های بعدی از امکانات جدید قالب به صورت رایگان برخوردار شوید . 

وبلاگ قالب toolways

 

نکته: این قالب HTML می باشد و تنها در شرایطی قابلیت نصب و اجرا به مدیریت محتوا خود نظیر وردپرس، جوملا و … را دارد که آن را کد نویسی و پویا سازی کنید یعنی برای نصب این قالب بر روی سیستم های مدیریت محتوا باید تغییراتی در کدنویسی ایجاد شود که نیاز به دانش برنامه نویسی php دارد.

با خرید قالب HTML Toolways، از پشتیبانی 24 ساعته فایل مارکت رادیب برخوردار شوید.

 

 

 

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط